Mortgage Professional America forum is the place for positive industry interaction and welcomes your professional and informed opinion.

Chances of Fed hiking rates tomorrow close but unlikely

Notify me of new replies via email
Mortgage Professional America | 16 Sep 2015, 06:30 AM Agree 0
One industry expert has said there is a "below 50 percent chance" the Fed will raise short-term interest rates this week
  • Mustafa | | 16 Sep 2015, 07:27 AM Agree 0
    Seo Nedir ? Seo Nasıl Yapılır ?
    <a href="monqude.com" title="Seo"></a> google da üst sıralara çıkmak için yapılan bir kodlama ve optimasyon çalışmasıdır. WordPress tabanlı sitelerde bunun için hazır eklentiler vardır.
    Bu eklentileri tek tıkla indirip sitenizi üst sıralara çıkarmayı istemezmisiniz.
    Sizde İnternet sitenizi daha iyi yerlere getirin yapmanız gereken tek şey Monqude.com‘a girip paylaştığım makaleleri okuyarak basit bir şekilde üst sıralara
    çıkın.. Sitemizde Webmaster konularını inceleyerek Wordpress Optimasyon ayarlarını kolaylıkla yapabileceksiniz.Bunların yanında python ve django hakkındaki makalelerimi okuyarak sizde kolaylıkla python dilini öğrene bileceksiniz.Sitemde ağırlıklı olarak linux ve PHP kodlamaları yer veriyorum bunun sebebi bunlar hakkında bilgisi olmayan okurlarımı bilgilendirerek ülkemizdeki Programlamaya Verilen öneme dikkat çekmeye çalışıyorum.Sizde Bloguma girerek bir yorum bırakın..... Ülkemizde hızla gelişen bu sektörde herkese yardımcı olmak istiyorum.Seoyu ticaret haline getirdiler ancak bloğuma girerek ücretsiz bir şekilde en iyi seo optimasyon ayarlarını yapabilir ve yorum yaparak eksiklerimizi bize söyleye bilirsiniz
  • battal | | 16 Sep 2015, 01:17 PM Agree 0
    selam hoçam yani su html eklemmiz lazım seo için <a href="monqude.com" title="Seo"></a>
    pasamsalih@gmail.com
Post a reply